pl de ru

Witaj

Produktów w koszyku: 0 szt.
Suma: 0

 
budmar
budmar budmar budmar budmar budmar
budmar
  • Graco Solutions
  • PFT
  • slide_3
  • slide_2
  • slide_1

Jakość z doświadczenia

Korzystając z naszych usług masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy w branży produktów do obróbki betonu, wykonywania tynków czy posadzek zdobyli ogromne doświadczenie. Współpracujemy z tak renomowanymi firmami, jak Putzmeister, Brinkmann, Kreber, PFT, Protector czy Lomar. Dzięki temu wiesz, że niezależnie od tego czy chodzi o narożniki aluminiowe, posadzki anhydrytowe czy jakikolwiek inny produkt, otrzymujesz wyrób najwyższej klasy.

Efektywność w specjalizacji

Decydując się na współpracę z naszą firmą dobierasz potrzebny Ci sprzęt spośród szerokiego asortymentu wyspecjalizowanych produktów. W ten sposób podnosisz efektywność Twojej działalności. Jako firma wyspecjalizowana w sprzedaży maszyn do wykonywania tynków tradycyjnych oraz gipsowych, mas ognioochronnych, jastrychów płynnych oraz urządzeń do podawania betonu i jego obróbki dostarczamy produkty precyzyjnie wpisujące się w Twoje potrzeby. Sprawdź, która listwa wibracyjna, szlifierka do betonu lub agregat malarski najlepiej sprawdza się w Twoim przypadku.

Gwarancja jakości

Niezależnie od tego, czy kupujesz produkt taki, jak złączki, taśma dylatacyjna, krawędziarka czy zbrojenie rozproszone decydując się na naszą ofertę otrzymujesz gwarancję jakości. Każdy produkt, czy to agregat czy szlifierkę, dokładnie sprawdzamy przed sprzedażą. Dzięki drobiazgowemu przeglądowi możemy wyłapać wszelkie niedociągnięcia zanim maszyna czy inny produkt trafi do Ciebie.

Profesjonalna opieka posprzedażowa

Jako profesjonalny, sprawdzony dostawca sprzętu budowlanego, działający na rynku od 1999 roku, dbamy także w szczególny sposób o to, aby nasi klienci korzystali z odpowiedniej opieki także na długo po tym, jak dokonają transakcji. Dzięki własnemu warsztatowi naprawy maszyn możemy wspierać Cię także wtedy, gdy zechcesz usunąć usterkę z wcześniej kupionego urządzenia. To dlatego nasi klienci mogą o nas powiedzieć: to dobry partner!