pl de ru

Witaj

 • Produktów w koszyku: 0 szt.
  Suma: 0

 •  
  • Graco Solutions
  • PFT
  • slide_3
  • slide_2
  • slide_1

  Jakość z doświadczenia

  Korzystając z naszych usług masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy w branży produktów do obróbki betonu, wykonywania tynków czy posadzek zdobyli ogromne doświadczenie. Współpracujemy z tak renomowanymi firmami, jak Putzmeister, Brinkmann, Kreber, PFT, Protector czy Lomar. Dzięki temu wiesz, że niezależnie od tego czy chodzi o narożniki aluminiowe, posadzki anhydrytowe czy jakikolwiek inny produkt, otrzymujesz wyrób najwyższej klasy.

  Efektywność w specjalizacji

  Decydując się na współpracę z naszą firmą dobierasz potrzebny Ci sprzęt spośród szerokiego asortymentu wyspecjalizowanych produktów. W ten sposób podnosisz efektywność Twojej działalności. Jako firma wyspecjalizowana w sprzedaży maszyn do wykonywania tynków tradycyjnych oraz gipsowych, mas ognioochronnych, jastrychów płynnych oraz urządzeń do podawania betonu i jego obróbki dostarczamy produkty precyzyjnie wpisujące się w Twoje potrzeby. Sprawdź, która listwa wibracyjna, szlifierka do betonu lub agregat malarski najlepiej sprawdza się w Twoim przypadku.

  Gwarancja jakości

  Niezależnie od tego, czy kupujesz produkt taki, jak złączki, taśma dylatacyjna, krawędziarka czy zbrojenie rozproszone decydując się na naszą ofertę otrzymujesz gwarancję jakości. Każdy produkt, czy to agregat czy szlifierkę, dokładnie sprawdzamy przed sprzedażą. Dzięki drobiazgowemu przeglądowi możemy wyłapać wszelkie niedociągnięcia zanim maszyna czy inny produkt trafi do Ciebie.

  Profesjonalna opieka posprzedażowa

  Jako profesjonalny, sprawdzony dostawca sprzętu budowlanego, działający na rynku od 1999 roku, dbamy także w szczególny sposób o to, aby nasi klienci korzystali z odpowiedniej opieki także na długo po tym, jak dokonają transakcji. Dzięki własnemu warsztatowi naprawy maszyn możemy wspierać Cię także wtedy, gdy zechcesz usunąć usterkę z wcześniej kupionego urządzenia. To dlatego nasi klienci mogą o nas powiedzieć: to dobry partner!

   
  Informacje
  > O nas
  > Regulamin
  > Wysyłka
  > Maszyny używane
   
  Moje konto
  > Moje zamówienia
  > Moje rachunki
  > Moje dane
  > Moje adresy
   
  Szybki kontakt
  BUDMAR M.B.
  Bytonia
  ul. Główna 44
  83-210 Zblewo
   
  tel. +48 58 560 90 06
  kom. +48 698 798 185

  e-mail: biuro@budmar-mb.pl
  Przesyłki obsługują  

  © Copyright 2013 BUDMAR MBProjekt i realizacja: