pl de ru

Witaj

Produktów w koszyku: 0 szt.
Suma: 0

 
budmar
budmar budmar budmar budmar budmar
budmar

Brinkmann Estrich Boy 450 BS

Nowy Estrich Boy łączy liczne innowacje z wypróbowaną i sprawdzoną techniką. Pod dobrze wykończoną obudową z tworzywa sztucznego  pracuje mało szkodliwy dla środowiska silnik Deutz.

Więcej szczegółów

Nowy Estrich Boy łączy liczne innowacje z wypróbowaną i sprawdzoną techniką. Pod dobrze wykończoną obudową z tworzywa sztucznego  pracuje mało szkodliwy dla środowiska silnik Deutz. Nowy Estrich Boy jest dostępny w wariantach 450 z nowym, ekonomicznym 3-cylindrowym silnikiem, jako Estrich Boy 550 z bardzo wydajnym silnikiem 4-cylindrowym oraz jako Estrich Boy 450E z napędem  elektrycznym. Nowy Estrich Boy łączy przemyślaną technikę (napęd bezpośredni kompresora) z innowacyjnymi nowościami (opcjonalnie dostępny mechanizm hydrauliczny dla Estrich Boy 550).
Silnik, kompresor oraz kocioł do mieszania tworzą części strukturalne nowej generacji Estrich Boy. Zastosowano liczne ulepszenia. Estrich Boy 550 jest mimo swojej mocy tak samo ekonomiczny jak Estrich Boy 450. Mechanizm w wariancie 4-cylindrowym jest dostępny teraz do wyboru mechaniczny lub hydrauliczny. Specjalne stworzone do pracy z jastrychem pneumatyczne sterowanie gwarantuje, Ŝe na tłoczenie jastrychu przeznaczona jest cała ilość powietrza. Tym samym moŜna rozpoznać na pierwszy rzut oka technologiczne innowacje, które przejawiają się w nowym pięknym Design urządzenia.
 
Dane Techniczne:
Napęd: Silnik Diesla Deutz D 2011 L03, 30,3 kW przy 2200 obr/min
Sprężarka: Atlas Copco Airtec C111, 70l/s przy 7 bar
Zbiornik roboczy: 200 L netto
Waga: 1765 kg